Bahart Regatta - Selfie Regatta 3. Futam

Tökéletes strand-körülmények között került megrendezésre a Bahart Regatta badacsonyi futama. Letölthetők a szombati túraverseny eredményei.

A szombati kánikulai túraverseny után a vasárnapi rajthalasztást követően közel 3 óra várakozás után, szél hiányában végül sajnos egy pálya futamot sem tudott elindítani a versenyrendezőség. A napernyő és a gumimatrac ezúttal jól fizetett!

A badacsonyi futam eredményei a linkre kattintva elérhetőek. Gratulálunk a nyerteseknek!

A Bahart Regatta badacsonyi futamainak eredményei:

Yardstick I

Yardstick II

Yardstick III

Folytatódik a Selfie Regatta is, a 3. körre már lehet nevezni a szelfiket. Szelfizz és nyerj!

A Selfie Regatta második fordulóját az Offroad csapata nyerte Balatonszéplakról A fordulóban a legtöbb szavazatot kapott Selfie-t készítő csapat nyereménye a Yacht Charter Guru 100 Euro értékű hajófoglalási utalványa és egy-egy limitált példányszámú, egyedi tervezésű Selfie Regatta póló a csapat minden tagjának. A Selfie Regatta harmadik fordulójára a szelfik feltöltési és szavazási határideje 2016. augusztus 9. éjfél.

A szavazók között minden fordulóban kisorsolunk 5 nyertest, aki a Balatoni Hajózási Zrt. ajándékcsomagját nyeri, benne a hivatalos versenypólóval! A nyertesek névsora ide kattintva megtekinthető